Svěřte se do naší péče

Choco tým

Alena Papakiriakosová

V oboru pracuji již jedenáctým rokem, osm let se značkou L'Oréal Professionnel a vlastní salon provozuji již sedmým rokem. 

To, že jsem se vrhla do vlastního salonu přinesl sám život a chuť postavit se na vlastní nohy. Plnit si vlastní sny není vždy jednoduché, ale své rozhodnutí bych neměnila a jsem velice šťastná a hrdá na to co se podařilo vybudovat.

Každý klient je pro mě individuální, některý ocení prostředí, jiný zase servis služeb, další třeba dostatek čokolády, která u nás nikdy nesmí chybět.

Každá součást skládanky musí do sebe perfektně zapadat abych mohla nabídnout klientovi co nejlepší servis. Nejlepší vizitkou pro mě je spokojený klient, který se k nám bude rád vracet. Doufám, že naší vizitkou se stanete i Vy...

Věra Olšanská

Kadeřnické profesi se věnuji již osmnáctým rokem. Za tuto dobu jsem prošla několika velkými salony jako jsou např. Lafayette, Bomtom apod.

Poslední tři roky jsem v Chocolate Beauty Studiu, kde jsem velice spokojená, protože zde panuje příjemná a přátelská atmosféra s profesionálním přístupem ke klientům, což mi naprosto vyhovuje.

Věřím, že každý klient je osobnost a zaslouží si individuální přístup. Celou svoji kariéru pracuji výhradně s produkty značky L'Oréal a prošla jsem desítkami odborných školení s domácími i zahraničními ambasadory.

Eliška Nohejlová

V Chocolate Beauty Studio pracuji již šestým rokem. Toto studio mě zlákalo svým kreativním interiérem a komplexností nabízených služeb.

Jako zaměstnanec jsem získávala po dobou čtyř let potřebnou praxi a zkušenosti. Poté jsem se osamostatnila a začala pracovat na živnost. I dnes se stále školím a získávám nové zkušenosti v oboru, který mě naplňuje.

V práci je pro mě nejdůležitější komunikace s klientem pro kterého mohu vytvořit praktický účes, tak aby si s ním uměl poradit i sám doma.

Baví mě vytvářet novou identitu, zároveň se mi líbí přirozenost i ztřeštěnost.

Jana Kopecká

Své první zkušenosti jsem začala před jedenácti lety v salonu Picasso Kotlár, kde jsem pracovala jako manikérka. Dále moje profesní dráha pokračovala v salonu XStyle beauty (2009), kde jsem působila jako kosmetička a absolvovala jsem odborné školení o metodách ošetření obličeje a těla značky Thalgo. V roce 2010 jsem absolvovala kurz na prodlužování řas metodou řasa na řasu značky Jb cosmetics.

V roce 2011 jsem absolvolala odborné školení francouzké dermo kosmetiky Simone Mahler, se kterou pracuji do teď.

Od roku 2014 pracuji v Chocolate Beauty Studio. Své profesi jsem naprosto propadla a začala se jí věnovat naplno, tedy i ve svém volném čase. Zajímá mě nejen krása a čistota pleti (kosmetické či dekorativní přípravky), vzhled ženy (barevná kombinace, módní styl, umění kombinovat, zdravý životní styl spojený se zdravým stravováním).

Andrea Mandlíková

Jako kadeřnice pracuji od svých 17 let. Od té doby jsem působila v těchto salónech: Manon, Pallas Athena, Vulcan a Amadeus.

Potom přišla opravdová výzva: Atelier Picasso. Práce pod Tomášem Kotlárem a Davidem Zelinkou byla opravdu zajímavá a inspirujicí. Po 18 letech však přišel čas na změnu.

Studio Chocolate mě uchvátilo nejen krásným novým interiérem, ale i vstřícným přístupem celého kadeřnického týmu. Možnost pokračovat i nadále s přípravky
L´Oreal mně velmi vyhovuje.

V osobním životě jsem celkem konzervativní člověk. To ovšem neplatí v tvorbě účesů. Po dohodě s klienty ráda experimentuji.


Miluješ čokoládu? Tak, patříš k nám!

Chceš se stát dalším členem týmu a být naším kolegou / kolegyní?
Tak neváhej a pošli nám svoje CV.