Svěřte se do naší péče

Choco tým

Alena Papakiriakosová

V oboru pracuji již jedenáctým rokem, osm let se značkou L'Oréal Professionnel a vlastní salon provozuji již sedmým rokem. 

To, že jsem se vrhla do vlastního salonu přinesl sám život a chuť postavit se na vlastní nohy. Plnit si vlastní sny není vždy jednoduché, ale své rozhodnutí bych neměnila a jsem velice šťastná a hrdá na to co se podařilo vybudovat.

Každý klient je pro mě individuální, některý ocení prostředí, jiný zase servis služeb, další třeba dostatek čokolády, která u nás nikdy nesmí chybět.

Každá součást skládanky musí do sebe perfektně zapadat abych mohla nabídnout klientovi co nejlepší servis. Nejlepší vizitkou pro mě je spokojený klient, který se k nám bude rád vracet. Doufám, že naší vizitkou se stanete i Vy...

Věra Olšanská

Kadeřnické profesi se věnuji již osmnáctým rokem. Za tuto dobu jsem prošla několika velkými salony jako jsou např. Lafayette, Bomtom apod.

Poslední tři roky jsem v Chocolate Beauty Studiu, kde jsem velice spokojená, protože zde panuje příjemná a přátelská atmosféra s profesionálním přístupem ke klientům, což mi naprosto vyhovuje.

Věřím, že každý klient je osobnost a zaslouží si individuální přístup. Celou svoji kariéru pracuji výhradně s produkty značky L'Oréal a prošla jsem desítkami odborných školení s domácími i zahraničními ambasadory.

Eliška Nohejlová

V Chocolate Beauty Studio pracuji již šestým rokem. Toto studio mě zlákalo svým kreativním interiérem a komplexností nabízených služeb.

Jako zaměstnanec jsem získávala po dobou čtyř let potřebnou praxi a zkušenosti. Poté jsem se osamostatnila a začala pracovat na živnost. I dnes se stále školím a získávám nové zkušenosti v oboru, který mě naplňuje.

V práci je pro mě nejdůležitější komunikace s klientem pro kterého mohu vytvořit praktický účes, tak aby si s ním uměl poradit i sám doma.

Baví mě vytvářet novou identitu, zároveň se mi líbí přirozenost i ztřeštěnost.

Jana Kopecká

Své první zkušenosti jsem začala před jedenácti lety v salonu Picasso Kotlár, kde jsem pracovala jako manikérka. Dále moje profesní dráha pokračovala v salonu XStyle beauty (2009), kde jsem působila jako kosmetička a absolvovala jsem odborné školení o metodách ošetření obličeje a těla značky Thalgo. V roce 2010 jsem absolvovala kurz na prodlužování řas metodou řasa na řasu značky Jb cosmetics.

V roce 2011 jsem absolvolala odborné školení francouzké dermo kosmetiky Simone Mahler, se kterou pracuji do teď.

Od roku 2014 pracuji v Chocolate Beauty Studio. Své profesi jsem naprosto propadla a začala se jí věnovat naplno, tedy i ve svém volném čase. Zajímá mě nejen krása a čistota pleti (kosmetické či dekorativní přípravky), vzhled ženy (barevná kombinace, módní styl, umění kombinovat, zdravý životní styl spojený se zdravým stravováním).

Adéla Barešová

Své práci se věnuji již sedmým rokem a stále ji miluji. Jsem vyškolena profesionály v nehtovém oboru a snažím se udržovat své vzdělání na co nejvyšší úrovni. Jsem perfekcionistka a to se odráží i v mé práci, dávám si záležet na každém detailu, aby byl výsledek co nejdokonalejší.

Baví mě vytvářet různé motivy na nehtech, ale stejně tak miluji péči o ruce jako takové, rozmazlující procedury pro každodenně unavené ruce. V Chocolate Beauty Studiu působím již druhým rokem.

Andrea Mandlíková

Jako kadeřnice pracuji od svých 17 let. Od té doby jsem působila v těchto salónech: Manon, Pallas Athena, Vulcan a Amadeus.

Potom přišla opravdová výzva: Atelier Picasso. Práce pod Tomášem Kotlárem a Davidem Zelinkou byla opravdu zajímavá a inspirujicí. Po 18 letech však přišel čas na změnu.

Studio Chocolate mě uchvátilo nejen krásným novým interiérem, ale i vstřícným přístupem celého kadeřnického týmu. Možnost pokračovat i nadále s přípravky
L´Oreal mně velmi vyhovuje.

V osobním životě jsem celkem konzervativní člověk. To ovšem neplatí v tvorbě účesů. Po dohodě s klienty ráda experimentuji.


Miluješ čokoládu? Tak, patříš k nám!

Chceš se stát dalším členem týmu a být naším kolegou / kolegyní?
Tak neváhej a pošli nám svoje CV.