Manikúra / Modeláž nehtů

CND® SHELLAC® brand 14+ day nail color

Jedinečný "posílený lak" kombinuje jednoduchost nanášení laku a dlouhodobého nošení s neporovnatelně vysokým leskem. Během celé procedury nedochází k narušení přírodního nehtu, stejně jako při odstraňování, kdy zůstává nehet zcela bez zásahu. Shellac™ byl navržen jako systém a musí být jako systém používán, tzn. CND® SHELLAC® Base coat/podkladová vrstva, dvě vrstvy UV Color/barevná vrstva a Top coat/vrchní vrstva, to vše vytvrzené v CND™ LED Lampě. Můžete si být jisti, že u nás ve studiu používáme jen originální přípravky CND®.

Unikátní patentovaná UV3 technologie kombinuje snadnost lakování s odolností gelu, zajišťuje vysoký zrcadlový lesk, neodlupuje se, extrémní barevná stálost a vydrží 14-ti denní nošení bez poškození.

Shellac™ je velmi měkký, pružný materiál, pohodlný na nošení a naprosto šetrný k přírodním nehtům - žádné pilování nehtové ploténky! K úpravě nehtů metodou Shellac™ patří pravidelné denní používání CND SolarOil ™, který správně pečuje o nehty a hydratuje kutikulu.

Přilnavost materiálu je velmi individuální a na kvalitních nehtech Shellac™ drží déle. Shellac™ je vhodný pro dlouhodobé nošení. Výsledný efekt je velice přirozený a decentní. Barevná škála odpovídá aktuálním trendům, barvy jsou stálé a lesklé po celou dobu nošení. Přírodní nehty jsou zpevněné a odolnější, při pravidelném nošení dochází k celkovému zlepšení vzhledu i stavu přírodních nehtů.


Gelová modeláž nehtů

je prodloužení a modelace nehtů UV gely. Pružnost gelu volí vždy designérka, a to na základě stavu přírodních nehtů. Ve studiu nehty prodlužujeme pomocí jednorázových papírových šablon, což je metoda, při které se zcela vyhneme použití lepidla. Na rozdíl od zastaralého způsobu prodlužování pomocí lepidla a plastového tipu, je tento způsob šetrný a vhodný pro všechny typy nehtů. To platí i pro případ, že Vaše přírodní nehty nejsou z nějakého důvodu ideální a modeláž Vám v minulosti nedržela dobře. Tato technologie zajišťuje přirozený, pohodlný a odolný výsledek.

Materiál je na nehtech pevnější, než např. CND SHELLAC™. To však neznamená, že vzniká velká vrstva! Ve studiu používáme certifikované materiály, které splňují veškeré potřebné normy. Můžete si být jisti, že na Vaše nehty bude aplikován materiál určený pouze pro profesionální použití ve studiu.

Doba nošení gelové modeláže jsou 3 týdny, popř. 2 (okousané nehty) nebo 4 týdny - záleží na stavu Vašich nehtů. Ideální dobu pro Vás Vám ráda doporučí naše manikérka. Poté se provádí doplnění, při kterém se odstraňuje pouze design. Velmi důležité a samozřejmé je šetrné zacházení s nehty z Vaší strany a především dodržování doby doplnění, pak modeláž můžete nosit bez obav opravdu celoživotně.

Výsledný efekt je snoubení správného provedení, přání a potřeb klientky, ať už se jedná o délku, tvar, či barvu nehtů. Správně vypracovaná modeláž je tenká a přirozená! Barevná škála je velice široká, stejně jako možnosti zdobení. Modeláž lze provádět i na okousané, zničené nehty, jejichž stav lze díky pravidelnému nošení zlepšit tak, jak je to možné pouze s modeláží. Díky vhodně zvolené a správně provedené modeláži se mohou i nevzhledné ruce a nehty proměnit v krásný módní doplněk.

Manikúra

je nezbytnou součástí všech ostatních nabízených služeb. Bez kvalitně provedené manikúry nebude žádná další úprava nehtů trvanlivá, účinná a efektní. U nás ve studiu můžete absolvovat čtyři druhy relaxačních Cuccio manikúr, ke každé manikúře lze přidat velmi účinnou výživu nehtů.

Provádíme manikúru Express, Bella Nuevo, Spa, Paradiso, přístrojovou i kombinovanou, která je v ČR novinkou. Druh manikúry doporučuje nehtová designérka s ohledem na stav rukou a nehtů klientů, v každém případě však dochází k úpravě tvaru a délky nehtů, nehtového okolí a kůžiček, ošetření záděrek.

Na manikúru je vhodné docházet pravidelně po 2 až 4 týdnech a o své ruce a nehty pečovat i během této doby doma.

Ceník nabízených služeb

MODELÁŽ NEHTŮ

Nová modeláž gelových nehtů

890 Kč

Doplnění nehtové modeláže do 4 týdnů (poté jako nová modeláž)

750 Kč

Doplnění po jiném studiu

950 Kč

Nový nehet (mimo doplnění)

70 Kč

Nový nehet (při doplnění)

30 Kč

Odstranění modeláže (včetně výživy nehtů)

300 Kč

SHELLAC

Shellac

700 Kč

Odstranění Shellac

200 Kč

MANIKÚRA

Pánská manikúra

400 Kč

Cuccio Express manikúra (20-30 minut)

350 Kč

Cuccio Bella Nuevo manikúra (40-50 minut)

500 Kč

Cuccio Spa manikúra (50-60 minut)

550 Kč

Cuccio Paradiso manikúra (80-90 minut)

800 Kč

Japonská manikúra P-Shine

200 Kč

Parafínový zábal

250 Kč

ZDOBENÍ

Ruční malování (na jeden nehet, dle náročnosti)

10 - 30 Kč

Swarovski kamínky (dle velikosti, cena za kus)

5 - 25 Kč

Všechny služby jsou zakončeny krátkou masáží rukou zdarma.

Ceny jsou platné od 1.1.2018 

Tereza Muzikářová
Manikúra / Modeláž nehtů
Tel.: (+420) 605 247 624 | e-mail: nailsbyteri.prague@gmail.com