Mnoho kadeřnictví nabízí prodlužování, jsou v tom vůbec rozdíly?

Rozdíl v jiných kadeřnictvích je, že značka Great Lengths prokázala skutečnou transparentnost ohledně původu vlasů. Jako jediní v oboru jsou držitelem certifikace SGS. Na rozdíl od jiných značek, které jsou velmi diskrétní.

Keratinový spoj je jeden z nejrozšířenějších. Jen firma Great Lengths má spoj patentovaný. Skládá se z polymeru keratinu a lipidu, který strukturou připomíná lidský vlas. Je to součást vlasů, kde nevzniká žádné jejich poškození, ani Vaše omezení a ještě je nechá dýchat.

Great Lengths je zosobnění té nejvyšší kvality, která je důvodem, proč firma dováží do více jak 50 zemí po celém světě svoji prestiž.

Jsou pořizovací náklady / ceny vysoké? Jste drazí? Kolik stojí služby Great Lengths?

Pro někoho je všechno drahé. Pokud ale myslíte dlouhodobě, tak to není drahé. Díky Great Lengths je pestrá paleta cest, které mohou vést k Vašemu uspokojení. Možností pro Vaše touhy je mnoho, barvy, délky, počty pramenů, vlasové doplňky...

Náš spolupracovník z partnerského salonu Vám milerád zdarma bude naslouchat a společně vytvoříte cenovou nabídku Vaší službě na míru.

Cena prodlužování a zhušťování vlásků se liší v závislosti na kadeřnickém salónu, počtu pramenů a Vašich dalších tužeb. Chcete-li porovnat a vybrat nejatraktivnější řešení pro Vás na míru, jednoduše požádejte o cenovou nabídku.

Nebo Vám můžeme poradit nejbližší salón, kam budete moci zavítat na nezávaznou konzultaci a přátelské seznámení se s Vašimi budoucími specialisty.

Obnova pramenů Great Lengths - dělá se to vůbec?

Určitě ne! Uslyšíte ve světě. U nás a v pár dalších zemích ANO! Great Lengths dodává své zboží a služby do více jak 50 zemí na světě a ve více jak 60 % nevědí co znamená obnova spojů, posunutí vlasů, opětovné nastavení stejných pramenů.

Snad nekoukáme jen kolik co stojí, ale jakou kvalitu si kupujeme. Posuďte sami. Každopádně máte na výběr!

Zhruba po 5 měsících Vás rádi opět přivítáme v salonu a vlasy "posuneme". Obnovení prodloužených vlasů je pro dlouhotrvající efekt velmi důležitý. Náš keratin je pružný, stáhneme ho, posuneme a pouze znovu nasadíme, žádný další keratin se nemusí přidávat.

Odkud se všechny ty vlasy pro celý svět berou?

Great Lengths je uznáván po celém světě jako jednička na trhu v oboru prodlužování a zhušťování vlasů. Nikdo není tak rozšířený, nemá na to certifikáty, nemá podložené původ vlasů a jejich zpracování tak jako Great Lengths. Společnost má jen 100% lidské vlasy z Indie.

Jak je prodlužování či zahušťování na vlasy nastaveno?

To je právě řešeno fixačním bodem, který odlišuje Great Lengths od jiných technik. Pro Vaši představu jsme si dali práci a připravili průřez metod a vlasů, které jsou nejpoužívanější a často diskutované.

Bond, Micro rings, nebo jiné metody Vám nenabídnou takový komfort jako keratinový spoj.

Náš spoj je přírodní protein, podobně jako molekulární složení Vašich vlasů. Hlavně tato technika umožňuje přirozené chování vlasů bez jakéhokoliv omezení, na rozdíl od jiných metod spojených různými lepidly, technických postupů, silikonem, které se mohu stát Vaší propastí mezi vysněnými vlasy a realitou.

Vlasy mi vypadávají, ztrácí sílu, mohu si je prodloužit či zahustit?

Záleží na důvodu Vašeho vlasového oslabení. Ve skutečnosti Great Lengths je ideální cesta k vyplnění nedostatku objemu přirozeně jemných vlásků. Nicméně nedoporučujeme naše služby a produkty, které mají zahnat následky nemocí, těhotenství a jiných zdravotních událostí. Jistě Vám pomůžeme. Zavolejte nám a probereme Vaši situaci a její řešení.

Ultrazvuková aplikace, není to nebezpečné? Mám jemné vlasy!

Tento systém práce za studena je stejně účinný jako za tepla. Už od roku 2000 umíme pracovat za studena a díky tomu zvládneme prodloužit i ty nejemnější vlasy bez poškození.

Podívejte se na naše příslušenství a zjistíte proč je tato metoda tak vyhledávaná.

Tento systém dostal Great Lengths už tenkrát na přední příčku v oboru a kraluje jí nadále, díky kvalitě odvedené práce i partnerských salónů.

Myslíte si, že prodlužování, nebo zahušťování s Great Lengths může ohrozit Vaše vlasy?

Great Lengths má prestiž a preciznost pod kůží už od roku 1992. Každý partnerský salon je podroben školení, certifikace, zkouškám a následným kontrolám kvality práce.

Neexistuje žádné riziko pokud je dodržen postup práce. Díky tomu, že partnerským salonem se nemůže stát každý, jsme přesvědčeni, že u nás nakoupíte nadšení a radost ze života bez rizika.

Nastavení pramenů metodou Great Lengths, ani jejich sundání nezpůsobuje poškození vlasů. Při sundávání spojů naneseme měkký gel a pomocí svorky jednoduše spoj sklouzává po Vašich vlasech - bez jejich jakéhokoliv narušení či poškození.

Mohu barvit vlasy po prodloužení bez omezení?

No jistě! Bude prima, když prodloužené vlasy vypadají jako Vaše vlastní. Docílíme toho tak, že vybereme více odstínů barev k Vaším vlasům, pokud je nemáte barvené aby jsme dokonale vystihly Váš odstín, protože každý vlas nemá stejnou barvu. V mnoha případech není potřeba ani vlasy barvit, ale samozřejmě platí - náš zákazník náš pán.

Vlasy už jsou ve výrobě přizpůsobeny nejen na evropský standard, jako tloušťka vlasu ale i na Vaše další barvení. Více o výrobě a barvení do permanentních barev, které můžete přebarvit najdete na stránce Cesta vlasů Great Lengths.

Je nutné provést úplné prodloužení na příklad o 120 pramenech pro viditelný výsledek?

To není v žádném případě nutností. Můžete si zvolit třeba jen 25-50 Flow pramenů, které Vám dodají naprosto odlišný vzhled od ostatních. Jedná se prameny které jsou dvoubarevné s plujícím přechodem barev. Nebo i jiné doplňky mohou udělat malou změnu s velkým efektem.

Doporučujeme obrátit se na partnerský salon, přijít a promluvit si o Vašich přáních, možnostech, chuti pro danou změnu. Konzultace zdarma Vás obohatí o zkušenosti kadeřníků a o cenu dané práce.

Jak dlouho drží keratinové spoje od Great Lengths?

Stačí jen o vlasy pečovat jako obvykle a zdůraznit rozčesávání, které je pravidlem pro dlouhodobost krásy bez uzlů a můžete nosit svoji pýchu klidně i 6 měsíců.

Great Lengths, nabízí širokou škálu produktů zaměřenou na péči, s kterou můžou být vlasy 100% hýčkány.

Doba nošení prodloužení, nebo zahuštění záleží na každém jednotlivci. Bývá to individuální v závislosti na rychlosti růstu vlásků. Doporučujeme si přečíst srovnání metod, tam zjistíte, že keratin není jako keratin.

Musím nosit stále stejný účes?

Všechny vlasy Great Lengths mají přirozenou vlnu, nejsou úplně rovné. Mnoho zákazníků shledávají tuto vlnu jako velkou výhodu, protože mají možnost vlnu vyfoukat do rovna, svázat si je jakkoliv a nebo nosit je rozpuštěné. Bude Vám dělat radost možnost úprava vlasů bez omezení, střih, styling nebo barvení od partnerského salonu.

Jak dlouho prodloužení, nebo zahuštění vlasů trvá?

Samotná aplikace trvá přibližně 2 hodiny - pramen po pramenu. Na jedno prodloužení používáme 70-120 pramenů zvoleného odstínu. Díky přístroji MULTISONIC, který jako jediný na trhu zvládne až 10 pramenů na jednou, jsme schopni stejně kvalitně zajistit Vaši představu i pod hodinu. Metodu Great Lengths smějí provádět jen certifikovaní partneři, jejichž personál prochází systémem školení, aby výsledky prodlužování byly naprosto dokonalé.

.