Depilace / Epilace

LYCON

LYCON je světovým lídrem v oblasti odstraňování chloupků voskem již od roku 1978 a je volen odborníky jako produkt nejvyšší kvality. Jako jediný vosk na světě obdržel certifikaci ISO a zvítězil na British Beauty Awards 2014 a 2015 v kategorii epilačních přípravků. LYCON má věrné fanoušky mezi celebritami jako Victoria Beckham či Sienna Miller.

Australské krémové vosky LYCON s unikátní technologií oxidu titaničitého se aplikují na olejem ošetřenou pokožku, což zajišťuje její 100% ochranu a péči i během epilace. Nemusíme se již starat o jakékoliv podráždění díky použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí, nízké teplotě tání a mimořádným výživovým vlastnostem těchto vosků. Vosky jsou nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. Unikátní vosky LYCON efektivně odstraňují chloupky již od délky 1mm a vždy dosáhnou výsledku celkově hladké pokožky! Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné!

Odstraňování chloupků se díky epilačnímu systému LYCON stane zcela exkluzivním zákrokem. Při používání výrobků LYCON se nemusíte starat o podrážděnou nebo zarudlou pokožku, zvláště pokud je epilace prováděna na citlivých partiích jako jsou obličej, podpaží či oblast třísel (například u brazilské epilace).

Důvodem je použití těch nejkvalitnějších přírodních pryskyřic a včelího vosku při jejich výrobě. Jejich nízká teplota tání, flexibilita a mimořádné výživové vlastnosti poskytují péči i té nejcitlivější pokožce.

Profesionálové s jistotou používají epilační systém LYCON, neboť pokaždé dosáhnou výsledků celkově hladké pokožky a odstranění nepoddajných chloupků již od délky 1 mm, bez ohledu na jejich typ.

Ceník nabízených služeb

Lycon

Obočí

200 Kč

Nosní dírky / uši

200 Kč

Horní ret

200 Kč

Brada

200 Kč

Třísla

200 Kč

Tváře

250 Kč

Ruce

300 Kč

Lýtka

300 Kč

Podpaží

300 Kč

Stehna

400 Kč

Celý obličej (obočí, ret, brada, tváře)

500 Kč

Nohy komplet

600 Kč

Brazilská depilace

1000 Kč

V případě, že neomluvíte svoji rezervaci minimálně 24 hod. předem, tak vám bude objednaná služba naučtovaná při další návštěvě v plné výši.

Děkujeme za pochopení.

Jana Hrdličková
Depilace / Epilace
Tel.: (+420) 775 131 343 | e-mail: JaneHill@seznam.cz