Nová kolekce barev #ColorfulFlash

Léto je plné vzrušujících barev: doplňte svůj perfektní make-up o dočasnou barvu vlasů! Nová kolekce barev #ColorfulFlash umožňuje snadno a rychle změnit barvu vlasů, třeba jen na jeden den! Na koncert, party, či festival.

Pokud jste toužili po nové barvě, ale nedovážili jste se ji vyzkoušet, navštivte svůj nejbližší Salon Expert a nechejte se zlákat širokou paletou barevných odstínů! Máme řešení jak pro světlé, tak tmavé odstíny vlasů.

Instant Highlights žehlička - Melírovací žehlička

Nová profesionální zesvětlucíc služba pro melírovací techniky a balayage. Řada Instant Highlights 1. 1 speciální žehlíčka + 1 separátor, 2. speciální zesvětlovací krém, 3. role speciálních hliníkových filií. Prodává se jednotlice, avšak musí být vždy používáno společně. používá se s krémovými vyvíječi Loréal Professionnel o koncentraci 20 volume (6%) a 30 volume (9%) maximlně. Nedodržení návodu k použití zakázaných postupů může představovat závažná rizika vedoucí až k popáleninám či lámání vlasů.

Great Lengths

s prodlužováním vlasů jako takovým začalo jako první a dodnes je jedničkou na trhu díky své kvalitě vlasů, spojů, promyšlenosti a jednoduchosti aplikace. Jediná metoda s certifikací SGS s nejšetrnější metodou dnešní doby. Neničí ani nezatěžuje Vaše vlasy a má téměř neviditelné spoje. Vše je patentované a podložené.

Vlasy jsou kvalitní díky velkému množství přirozeného keratinu. Pocházejí z chrámů, kde ženy za náboženským účelem holí vlasy hned u hlavy.

Obrovskou předností jsou speciální barvy, kterými se vlasy nabarví a nesmývají se! I po roce nošení zůstává vlas pořád stejný, dá se dále barvit a bez omezení upravovat.

STEAMPOD

Toužíte po zdravých a uhlazených vlasech?

První řada profesionálních produktů s technologií Pro-Keratin aktivovaných párou. Obnovuje, vyplňuje a chrání vlasové vlákno, dodává vlasům intenzivní výživu a zrcadlový lesk.

Žehlička STEAMPOD s unikátní parní technologií zabraňuje vysušení vlasů při žehlení, a navíc díky vlasové péči steampod, vlasové vlákno hloubkově obnovuje a vyživuje

.

PRO ' FIBER

Všechny hlavní problémy vlasů jako roztřepené konečky, vymývání barvy, vlasy, které nejsou hladké na dotek a jsou bez lesku, souvisí s jedinou příčinou: poškození a zcitlivění vlasů. Po 15 letech výzkumu a 15 registrovaných patentech vstupujeme do nové éry vlasové péče.

Program celkové regenerace vlasů s dlouhodobým účinkem

  • pro dosažení všech znaků důkladné péče o vlasy
  • dlouhodobě zářivá barva, přirozený lesk, flexibilita a hebkost na dotek, redukce roztřepených konečků
  • skutečně dlouhodobý efekt až po dobu 6 týdnů

SERIOXYL

Profesionální program pro dodání vlasů a stimulaci vlasové pokožky. Revoluční kombinace 6 aktivních složek, které působí na všechny příznaky řídnutí vlasů.